Fenerbahçe’nin renklerini yanlış bildi! 100 bin liralık soruda elendi

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında Fenerbahçe’nin renklerine dair bir soru soruldu. Genç yarışmacı, Fenerbahçe’nin renklerini karıştırdı.

Fenerbahçe’nin renklerini karıştıran yarışmacı, soruya yanlış cevap verince 100 bin liralık soruda yarışmaya veda etti.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında “Hangisi Fenerbahçe Spor Kulübü’nün logosunda bulunan renklerden biri değildir” şeklinde soru soruldu. Cevaplar arasında sarı, mavi, kırmızı ve yeşil renkleri yer aldı.

Yarışmacı sorunun ardından şu sözleri dile getirdi:

“Güzel bir soru geldi. Yeşil var, ortadaki ‘bitki mi’ diyeyim, ‘yaprak mı’ diyeyim… O var. Sarı ve mavi zaten bizim renklerimiz. Lacivert ama burada mavi olarak geçmiş. Kırmızı olduğunu düşünüyorum. Kırmızı renk yok, C şıkkı kırmızı. Son kararım.”

Yarışmacının cevabı vermesi sonrası Kenan İmirzalaoğlu, “Emin miydin Kayra kırmızının olmadığından” diye bir soru yöneltti. Yarışmacı Kayra, “Eminim” cevabını verdi.

Cevabın yanlış çıkmasının ardından yarışmacı büyük bir şaşkınlık yaşadı. Kenan İmirzalaoğlu, “O yuvarlak armanın etrafında kırmızı yok muydu” dedi. Yarışmacı Kayra, “Unuttum” cevabını verdi.

Kenan İmirzalaoğlu, “Kırmızı acaba Galatasaray’ın rengi bizde yoktur diye mi aklına geldi. ‘Kırmızı yoktur’ mu dedin Fenerbahçe’de. Kırmızı bir taraftan da milli rengimiz, bayrağımızın rengi” dedi.

Kenan İmirzalaoğlu son olarak, “Sağlık olsun, 3 tane jokerin vardı. Çok iyi bir yarışmacısın, senle daha uzun süre devam edecektik. O yüzden ben de biraz üzüldüm açıkçası” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x