Hadise’ye eski sevgilisi Sinan Akçıl’dan bir mayo tepkisi daha!

Magazin gündeminden düşmeyen, adeta her adımı olay olan Hadise’nin, geçtiğimiz ay mayoya benzeyen sahne kostümüyle 10. Yıl Marşı’nı okuması çok konuşulmuştu.

Hadise’nin iddialı kıyafetiyle marş söylemesine eski sevgilisi ve meslektaşı Sinan Akçıl’dan dikkat çeken bir yorum gelmişti.

“ÇIKTIK ‘AÇIK’ ALINLA 10 YILDA HER SAVAŞTAN”

Ünlü müzisyen, eski aşkının konser görüntülerinin sosyal medyada yayılmasının ardından isim vermeden “Çıktık ‘açık’ alınla 10 yılda her savaştan…” ifadelerini içeren bir paylaşımda bulunmuştu.

“SAYGI MESELESİ”

Sinan Akçıl, son olarak Didem Kınalı ile ortak projede bir araya geldi. Projenin tanıtımı için basın mensuplarının karşısına çıkan 42 yaşındaki şarkıcı, eski sevgilisi Hadise’nin geçtiğimiz günlerde sahnesinde 10. Yıl Marşı’nı söylemesinin ardından yapılan eleştirileri değerlendirdi.

Hadise’nin sahne kostümüne tepki gösteren isimler arasında yer alan Akçıl, “Elime bayrağımızı alacaksam kıyafetim de ona göre ayarlarım. Bu bir saygı meselesi. Hiç kimse sahne kıyafetine karışmaz ama yurt dışında nasıl düzgün giyiniyorsa insanlar bizler de pantolon ve gömlekle bir saygı göstermeliyiz. Bence mayo ile söylenmemeliydi” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x